+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Напої
  3. Алкогольні напої
  4. Вина

Вина Чилі, Австралії, США, ПАР і Аргентини

Вино Тарапака Sarmientos Каберне совіньон 0,75л. чер. сух. Чилі Вино "Reserva" Cabernet Sauvignon створено з винограду, вирощеного в долині Маипу. Воно має гармонією між смаком і ароматом. Тонкі нотки французького дуба з'являються в букеті після часткової (60%) витримки вина протягом 12 місяців. Потенціал зберігання напою становить 8-10 років. Допускається невелике помутніння або осад, що не впливає на смакові характеристики вина.   Колір   Вино темно-фіолетового кольору. Смак   Смак вина соковитий, округлий, з добре інтегрованими, трохи солодкуватими танинами, хорошою структурою і кислотністю, тривалим ягідним післясмаком. Аромат   Вино має інтенсивним і складним ароматом з тонами стиглих ягід, прянощів і чорного шоколаду. Гастрономічні поєднання   Вино гармонійно поєднується зі стравами з червоного м'яса, домашньою птицею, різними рагу, витриманими і блакитними сирами. Вино Тарапака Sarmientos Каберне совіньон 0,75л. чер. сух. Чилі – ІМ «Обжора»
Вино Тарапака Sarmientos Мерло 0,75л. чер. сух. Чилі "Sarmientos de Tarapaca" Merlot & mdash; чилійське сухе червоне вино, виноград Мерло для створення якого вирощується на виноградниках долини Маипу. При виробництві цього вина використовуються багатовікові традиції в поєднанні сучасних технологій. Збір врожаю проводиться вручну і за допомогою машин, між першою і останньою тижнями квітня. Алкогольна ферментація з контрольованою температурою була проведена в танках з нержавіючої сталі для підтримки характерного сортового аромату. Колір   Вино інтенсивного рубінового кольору. < span class="title"> Смак   Смак вина м'який, соковитий, добре збалансований, зі стиглими танинами і приємним післясмаком. Аромат   Вино з ароматом стиглих фруктів і нотами білого перцю. Гастрономічні поєднання   Вино гармонійно поєднується з стравами з червоного м'яса, домашньою птицею, різними рагу, барбекю, шашликом, сирами. Вино Тарапака Sarmientos Мерло 0,75л. чер. сух. Чилі – ІМ «Обжора»
Вино Тарапака Sarmientos Шардоне 0,75л. біл. сух. Чилі "Reserva" Chardonnay & mdash; смачне, насичене чилійське біле вино, виноград для якого вирощується на виноградниках долин Маипу (85%) і Касабланка (15%). При виробництві цього вина використовуються багатовікові традиції в поєднанні з сучасними технологіями. Вік лози становить 13-15 років. Виноград збирається вручну в ступеня оптимальної зрілості. 69% винограду ферментує при низьких температурах в ємностях з нержавіючої сталі для того, щоб зберегти фруктовий характер плодів. 31% вина піддається бродінню в бочках з французького та американського дуба, в яких далі витримується п'ять місяців. Після розливу в пляшки вино витримується ще протягом 3 місяців. Потенціал зберігання вина становить 3-5 років. Колір   Вино глибокого жовтого кольору. Смак   Смак вина свіжий, солодкий, фруктовий, з відмінно збалансованою і живий кислотністю, з нотами цитрусових, меду і пряними нюансами, з тривалим і складним післясмаком. Аромат   Вино володіє чудовим фруктовим ароматом з тонами персиків, ванілі і бананів. < / div> Гастрономічні поєднання   Вино буде прекрасним доповненням до риби-гриль, морепродуктів, сирним закусок, страв з білого м'яса. Вино Тарапака Sarmientos Шардоне 0,75л. біл. сух. Чилі – ІМ «Обжора»