+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 1800
Доставка 1000 –2100
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 1800
Доставка 1000 – 2100
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Товари для дому • Зоо • Краса
  3. Товари для дому та дачі
  4. ПОБУТОВА ХІМІЯ
  5. Засоби для сантехніки

Засіб DOMESTOS д/унітазу свіжість Атлантики 500 мл

Є в наявності
Суперпропозиція

Значення фільтрів

Торгова марка: Доместос

од × 8352грн/од = 8352грн
Код товару: 603892
EAN-13: 8720182997975

Опис

Універсальний миючий засіб Domestos Свіжість Атлантики. Чистить, дезінфікує і відбілює. Висока ефективність. Вбиває всі відомі мікроби. Застосування нерозбавленим: Унітаз: нанесіть засіб під обідок унітазу і залиште на ніч. Раковини і ванни: нанесіть на поверхню і обробіть за допомогою щітки, змийте через 2-3 хвилини. Зливи і водостоки на кухні та у ванній: налийте в зливний отвір для дезінфекції та усунення неприємних запахів. Кахель: налийте засіб на губку і обробіть з її допомогою кахель. Застосування розведеним: Підлоги, робочі поверхні і холодильник: 2.5 ковпачка на 5 л води. Не використовуйте нерозбавленим. Відбілювання: 1/2 ковпачка на 5 л води, замочіть білизна на 45 хвилин, потім прополощіть. Чи не перелийте вміст в інші ємності. Не використовуйте для вовни, шовку, шкіри, кольорових тканин. Не допускайте попадання на меблі, килими та оббивку. Рекомендується використовувати гумові рукавички. Не змішуйте з іншими засобами. Уникайте потрапляння в очі і на шкіру. У разі потрапляння негайно промийте великою кількістю води. Відбілюючі і поверхнево-активні складові розкладаються біологічним шляхом без утворення шкідливих речовин. Зберігайте в прохолодному місці в вертикальному положенні, в недоступному для дітей місці. Термін зберігання 12 місяців.

Інші товари цього виробника

Засіб універсальний Лимонна Свіжість Domestos 500 млСредство универсальное чистящее Domestos Лимонная свежесть. Чистит, дезинфицирует и отбеливает. Высокая эффективность. Убивает все известные микробы. Применение неразбавленным: Унитаз: нанесите средство под ободок унитаза и оставьте на ночь. Раковины и ванны: нанесите на поверхность и обработайте с помощью щетки, смойте через 2-3 минуты. Сливы и водостоки на кухне и в ванной: налейте в сливное отверстие для дезинфекции и устранения неприятных запахов. Кафель: налейте средство на губку и обработайте с ее помощью кафель. Применение разбавленным: Полы, рабочие поверхности и холодильник: 2.5 колпачка на 5л воды. Не используйте неразбавленным. Отбеливание: 1/2 колпачка на 5л воды, замочите белье на 45 минут, затем прополощите. Не переливайте содержимое в другие емкости. Не используйте для шерсти, шелка, кожи, цветных тканей. Не допускайте попадания на мебель, ковры и обивку. Рекомендуется использовать резиновые перчатки. Не смешивайте с другими средствами. Избегайте попадания в глаза и на кожу. В случае попадания немедленно промойте большим количеством воды. Отбеливающие и поверхностно-активные составляющие разлагаются биологическим путем без образования вредных веществ. Храните в прохладном месте в вертикальном положении, в недоступном для детей месте. Срок хранения 12 месяцев.Засіб універсальний Лимонна Свіжість Domestos 500 мл – ІМ «Обжора»
Засіб DOMESTOS д/унітазу свіжість Атлантики 1000 млУніверсальний миючий засіб Domestos Свіжість Атлантікі.Чістіт, дезінфікує і відбілює. Висока ефективність. Вбиває всі відомі мікроби.Прімененіе нерозбавленим: Унітаз: нанесіть засіб під обідок унітазу і залиште на ніч. Раковини і ванни: нанесіть на поверхню і обробіть за допомогою щітки, змийте через 2-3 хвилини. Зливи і водостоки на кухні та у ванній: налийте в зливний отвір длядезінфекціі і усунення неприємних запахів. Кахель: налийте засіб на губку і обробіть з її допомогою кафель.Прімененіе розведеним: Підлоги, робочі поверхні і холодильник: 2.5 ковпачка на 5 л води. Не використовуйте неразбавленним.Отбеліваніе: 1/2 ковпачка на 5 л води, замочіть білизна на 45 хвилин, потім прополощіть. Чи не перелийте вміст в інші ємності. Не використовуйте для вовни, шовку, шкіри, кольорових тканин. Не допускайте попадання на меблі, килими та оббивку. Рекомендується використовувати гумові рукавички. Не змішуйте з іншими засобами. Уникайте потрапляння в очі і на шкіру. У разі потрапляння негайно промийте великою кількістю води. Відбілюючі і поверхнево-активні складові розкладаються біологічним шляхом без утворення шкідливих веществ.Храніте в прохолодному місці в вертикальному положенні, в недоступному длядітей месте.Срок зберігання 12 місяців.Засіб DOMESTOS д/унітазу свіжість Атлантики 1000 мл – ІМ «Обжора»
Засіб DOMESTOS Блок д/унітазу Атлантік 40 г Склад:   & gt; 30% аніонні ПАР, 5-15% віддушка, & lt; 5% фосфат, бутілфенілметілпріпіонал, фосфонати, альфа Ізомет ионон, лімонен, бензиловий спирт, ліналоол, цитронелол, гексил ціномал. Спосіб застосування Не знімаючи водорастворимую плівку, закріпіть блок на ободі унітазу так, щоб він повністю омивався при змиві. У процесі використання гелева смуга не розчиняється до кінця. Після використання видаліть розчинилися залишки гелевою смуги і помістіть новий змінний блок Domestos. Після заміни блоку вимийте руки. Заходи безпеки : Перед використанням ознайомитися з маркуванням продукту. Використовувати рукавички і засоби захисту обличчя та очей. Використовувати тільки в добре вентильованому приміщенні. Після роботи ретельно вимити руки. при ковтанні: Прополоскати рот. Звернутися за медичною допомогою при поганому самопочутті, по можливості показати маркування продукту. ПРИ ВИДІЛЕННЯ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо Ви ними користуєтеся, і якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей. ПРИ ВИДІЛЕННЯ НА ШКІРУ: Промити великою кількістю води. При необхідності негайно звернутися за медичною допомогою, по можливості показати маркування продукту. Зберігати в недоступному для дітей місці. Засіб DOMESTOS Блок д/унітазу Атлантік 40 г – ІМ «Обжора»
Засіб DOMESTOS Блок д/унітазу гігієн змін атлантік 40 г Спосіб застосування: Закріпіть блок на ободі унітазу так, щоб він повністю омивався при змиві. У процесі використання гелева смуга не розчиняється до кінця. Після використання видаліть розчинилися залишки гелевою смуги і помістіть новий змінний блок Domestos. Після заміни блоку вимийте руки. Склад & gt; 30%: Аніонні ПАР; 5-15%: аромат & lt; 5%: фосфати, ароматичні вуглеводні, лімонен, 2- (4-третбутілбензіл) пропіональдегід, цитраль, 3-метил-4- (2,6,6-триметил-2 циклогексен-1-іл) -3-бутен-2-он, бензиловий спирт, ліналоол, гераніол, гексілціннамаль, цитронеллол Заходи безпеки: перед використанням ознайомитися з маркуванням продукту. Використовувати рукавички і засоби захисту обличчя та очей. Використовувати тільки в добре провітрюваному приміщенні. < br /> Після роботи ретельно вимити руки. при ковтанні: Прополоскати рот. Звернутися за медичною допомогою при поганому самопочутті, по можливості показати маркування продукту. ПРИ ВИДІЛЕННЯ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо Ви ними користуєтеся, і якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей. ПРИ ВИДІЛЕННЯ НА ШКІРУ: Промити великою кількістю води. При необхідності негайно звернутися за медичною допомогою, по можливості показати маркування продукту. Зберігати в недоступному для дітей місці. Засіб DOMESTOS Блок д/унітазу гігієн змін  атлантік 40 г – ІМ «Обжора»
Засіб DOMESTOS Блок д/унітазу свіжість Лайму 55 г Domestos - вбиває всі відомі мікроби! До 3-х тижнів чистоти вашого унітазу, інтенсивна піна допомагає краще впоратися з забрудненнями, надає сяючий блиск унітазу, запобігає вапняний наліт, забезпечує приємний аромат лайма надовго, знищує бруд і підтримує чистоту унітазу при кожному спуску води. Хочете, щоб ваш унітаз завжди сяяв чистотою, не докладаючи при цьому зусиль? Тепер це можливо, з блоками Domestos для очищення унітазу Power 5 Свіжість лайма! Що вам потрібно зробити? Елементарно! По-перше, купіть туалетний блок Domestos Power 5. Далі - помістіть блок під обідок унітазу в місце найбільш сильного потоку води. Після цього, Domestos вже буде працювати за вас! Вам не потрібно кожен день тримати в голові думки про те, як позбутися від забруднень і бактерій на унітазі. При кожному спуску води, на протязі до трьох (!!!) тижнів, туалетна блок Domestos Power 5 Свіжість лайма буде підтримувати чистоту унітазу. Інтенсивна піна, що утворюється при кожному змиванні з легкістю очистить ваш унітаз від будь-яких забруднень. До речі, про проблему накипу ви теж можете забути - туалетна блок Domestos запобіжить і її! Блиск, свіжість, ненав'язливий аромат - все це ви отримаєте завдяки всього одному кошти! Про що вам все-таки не варто забувати? Про те, щоб вчасно замінити блок Domestos Power 5 Свіжість лайма на новий (можете, до того ж, & laquo; спробувати & raquo; інші аромати). Це справа кількох хвилин, але результат того вартий! Туалетний блок Domestos Power 5 послужить ідеальним доповненням до контакту миючих засобів для унітазу Domestos Активний щит Свіжість лайма, який вам досить використовувати раз в тиждень. Із засобами для унітазу Domestos ви можете забути, що таке грибок, бруд, бактерії або неприємний запах в туалеті. Тепер, тільки гігієна, чистота і здоров'я всієї родини! Засіб DOMESTOS Блок д/унітазу свіжість Лайму 55 г – ІМ «Обжора»