+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Товари для дому • Зоо • Краса
  3. Товари для дому та дачі
  4. ПОБУТОВА ХІМІЯ

Освіжувачі

Аерозоль JON Глейд Японський сад 300 мл Аерозолі Glade - це серія освіжувачів повітря, аромати яких навіяні самою природою. Вони легко усувають неприємні запахи і освіжають повітря, наповнюючи будинок неповторною атмосферою. Вибирайте з різноманітних ароматів, щоб будинок завжди був гостинним. Особливості освіжувача повітря Glade Японський сад 300 мл: Містить високоякісні натуральні ароматизатори;  Швидко і ефективно усуває неприємні запахи;  Чи безпечний для навколишнього середовища і здоров'я людини - не містить хлорфторвуглеців. Використовувати тільки за призначенням відповідно до інструкції. < / ul> Чи не розбирати і не давати дітям! Вогненебезпечно! Не розпиляти поблизу відкритого вогню і розпечених предметів. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівання вище +50 & deg; C. Добре струсити перед використанням. Направити ковпачок до центру кімнати і розпорошити. Не рекомендується використовувати для тканин.    Аерозоль JON Глейд Японський сад 300 мл – ІМ «Обжора»
Мінi-спрей Glade Свіжість ранку 10млМінi-спрей Glade Свіжість ранку 10мл – ІМ «Обжора»
Аерозольний освіжувач повітря AIRWICK PURE ВЕС. НАСТРІЙ 250мл Новий освіжувач повітря Air Wick Pure не містить води і ефективно усуває неприємні запахи без мокрого розпилення. Використовуйте освіжувачі повітря Air Wick Pure в кожній кімнаті, наповнюючи ваш будинок свіжими і приємними ароматами. Спосіб застосування: Тримаючи балон регулярно, натиснути на курок до упору і розпорошити аерозоль від себе до центру кімнати. Увага! Прочитати уважно етикетку перед використанням. Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці. Використовувати з обережністю при підвищеній чутливості до парфюмерні аромати. Освіжувачі повітря не є заміною належних заходів гігієни. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Заходи безпеки: Балон знаходиться під тиском. При нагріванні можливий розрив балона. Оберігати від дії прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 градусів. Вогненебезпечно! Не розпиляти поблизу відкритого вогню, розжарених предметів, тепла або включеного електрообладнання. Не палити. Термін придатності: 24 місяці. Аерозольний освіжувач повітря AIRWICK PURE ВЕС. НАСТРІЙ 250мл – ІМ «Обжора»
Авт. освіжувач AIRWICK PURE ВИШНЕВИЙ ЦВІТ (змінний балон) 250 мл Продукти Airwick універсальні у використанні: вони підходять для ароматизації будь-яких приміщень (ванні кімнати, туалети, передпокої, спальні, вітальні, салону автомобіля). Освіжувач автоматичний Airwick спеціально розроблений, щоб забезпечувати приємний аромат в приміщенні. Освіжувач забезпечить приємний аромат близько 60 днів, його аромату містять компонент, який скасовує запах тютюну. Склад Бутан, пропан, етиловий денатурований спирт, ароматизатор, бутілфеніл метілпропіональ, гексілціннамаль, лімонен, альфа-Ізомет ионон, цитронеллол. Спосіб застосування Перед тим, як вставити аерозоль, перевірте, що диспенсер вимкнений. Не спрямовуйте в обличчя при включенні або при установці інтервалу розпилення. Після включення розпорошення почнеться автоматично через 15 сек. Авт. освіжувач AIRWICK PURE ВИШНЕВИЙ ЦВІТ (змінний балон) 250 мл – ІМ «Обжора»
Авт. освіжувач AIRWICK НІЖНІСТЬ ШОВКУ ТА ЛІЛІЇ (змінний балон) 250 мл Освіжувач повітря Airwick "Ніжність шовку і лілії", змінний балон, 250 мл. Змінний аерозольний балон до автоматичного освіжувача повітря. Перед тим, як вставити аерозоль, перевірте, що диспенсер вимкнений. Після включення розпорошення почнеться автоматично через 15 секунд. Строго дотримуйтесь інструкції по застосуванню. Обережності: Використовуйте тільки за призначенням. Зберігайте в недоступному для дітей та тварин місці. Чи не розбирати і не давати дітям. Використовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях. Чи не вдихайте пари аерозолю. Уникайте потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі або на шкіру, промийте водою і зверніться до лікаря. Балончик знаходиться під тиском. Уникайте потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання понад 50С. Не розпилюйте поблизу вогню, джерел тепла або включеного електрообладнання. Не пробивайте і не спалюйте після використання. У разі потрапляння спрею на поверхні, негайно протріть сухою ганчіркою. Не розпилюйте на їжу або тканину. Може викликати алергічну реакцію. Не містить озоноруйнуючих речовин. Склад: пропан, бутан, етиловий спирт, ароматизатор. Термін придатності 2 роки. Авт. освіжувач AIRWICK НІЖНІСТЬ ШОВКУ ТА ЛІЛІЇ (змінний балон) 250 мл – ІМ «Обжора»
Освіжувач Глейд автомат Океанський бриз набір Автоматичний освіжувач повітря Glade Декор Океанський Оазис 269 мл має приємними ароматами, ефективно освіжає повітря і підтримуючи аромат домашнього затишку.  У комплект входять: 1 автоматичний пристрій, 1 універсальний змінний аерозольний балон і 2 батарейки АА.  Діє до 60 днів, автоматично розпорошуючи освіжувач. Декоративний розпилювач додасть вишуканості інтер'єру будь-якої кімнати. Портативний пристрій, що працює від батарейок, наповнить ароматом будь-який куточок Вашої оселі. Змінні балони легко міняти.  Одного балона вистачає на строк до 60 днів.  Пристрій можна використовувати двома способами: - Налаштуйте ТАЙМЕР: виберіть один з трьох інтервалів розпилення і насолоджуйтеся безперервної свіжістю.  - НАТИСНІТЬ КНОПКУ ДОДАТКОВОГО РОЗПИЛЕННЯ: для миттєвої свіжості від Glade & reg; натисніть кнопку в будь-який момент, коли це потрібно.    Освіжувач Глейд автомат Океанський бриз набір – ІМ «Обжора»