+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Товари для дому • Зоо • Краса
  3. Товари для дому та дачі
  4. ПОБУТОВА ХІМІЯ

Порошок і гелі для прання

Гель TIDE Альп. свіжість 12*24,8 гГель TIDE Альп. свіжість 12*24,8 г – ІМ «Обжора»
Гель автомат PERSIL COLOR 1 лГель-концентрат, насичений рідким ензимами, швидко розчиняється в воді, глибоко проникає в волокна тканини. Відмінне рішення для отримання чистого, яскравого білизни і виведення плям.  Гель для прання Persil Колор зручно зберігати, легко нести. Не залишає білих розлучень після прання. Гель для прання Persil Колор отримав нагороду на Міжнародному фестивалі-конкурсі & laquo; Вибір року & raquo; 2015 "Рідкий засіб для прання року" Підходить для використання в пральних машинах і для ручного прання в воді будь-якої жорсткості. Особливості: Гель не містить фосфатів, тому безпечний, як при пранні, так і під час експлуатації речей. Спосіб застосування: Прочитайте інструкцію з прання на речах , які необхідно випрати! Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Для прання у воді м'якою і середньої жорсткості налийте 73 мл гелю (один повний ковпачок з упаковки) в відділення для порошку в пральній машині або прямо на білизну. Для сильно забрудненого одягу використовуйте два ковпачка. При ручному пранні використовуйте 40 мл гелю на 10 л води. Склад: 15 & ndash; 30% аніонні ПАР, неіоногенні ПАР; 5-15% мило; & Lt; 5% фосфонати; оптичний відбілювач; ензими; ароматизатори (бутілфенілметілпропіональ, цитронеллол, гекса циннамал, ліналоол).Гель автомат PERSIL COLOR 1 л – ІМ «Обжора»
Гель автомат PERSIL універсал 1 лГель автомат PERSIL універсал 1 л – ІМ «Обжора»
Гель автомат д/прання LOSK COLOR 1 лГель Losk Колор від компанії Henkel призначений для прання кольорових речей в пральних машинах будь-якого типу і для ручного прання. Гель Losk & ndash; концентрована сила! Гель ефективний так же, як і порошок, але в меншому обсязі. Гель швидко розчиняється, тому починає діяти вже з перших хвилин прання. Він повністю вимивається, не залишаючи розлучень. Гель Losk & ndash; делікатна сила! Завдяки своїй структурі, гель проникає в глиб забруднень і очищає їх, не пошкоджуючи волокна тканини. Гель 1,46л = 3 кг порошку = 20 циклів прання! Спосіб застосування: Налийте гель в дозатор або кришечку. Помістіть дозатор з гелем в барабан пральної машини або вилийте гель безпосередньо в відсік для порошку. Для виведення складних забруднень, нанесіть гель безпосередньо на пляму перед пранням. Дозування: При пранні в пральних машинах (м'яка і вода середньої жорсткості, завантаження 4-5 кг): 73 мл при легкому і середньому забрудненні 155 мл при важкому забрудненні Ручне прання і замочування: 40 мл гелю на 10 л води. Склад: 5-15% аніонні ПАР; & Lt; 5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати, ензими, консервант, віддушка (в т.ч. альфа-ізометіліонон, бутілфенілметілпропіональ, ліналоол). Бензізотіазолінон, метілізотіазолінон.Гель автомат д/прання LOSK COLOR 1 л – ІМ «Обжора»
Гель д/прання 14 капсул PERSIL DUO-CAPS COLOR Зручність є ключовим елементом сучасного життя. Саме тому Persil втілив в життя мрію про зручну прання. Він помістив миючий засіб в двокамерну капсулу унікальної форми. І це дозволило зробити процес прання неймовірно простим.  Капсула для прання Persil Колор & mdash; перша двухкамерная капсула з дозованою кількістю концентрованого засобу для прання. Потужна комбінація речовини для видалення плям і формули Persil зберігає яскравість кольорів & mdash; для бездоганно чистих речей. Капсули Persil Колор є виключно легкими у використанні. Вони швидко розчиняється в воді і 100% активних компонентів направляються в саме серце вашої прання. Формула засобу в чотири рази більше концентрована в порівнянні з пральним порошком, і вдвічі більше концентрована в порівнянні з гелем для прання. Підходять для використання в пральних машинах-автоматах в воді будь-якої жорсткості. Дуже добре справляються з забрудненнями кольорової білизни з бавовни, льону, синтетичних тканин і тканин зі змішаних волокон. Не використовувати для прання речей з вовни і шовку. Капсули не містять фосфатів, тому безпечні, як при пранні, так і під час експлуатації речей.  Спосіб застосування: Прочитайте інструкцію з прання на речах, які необхідно випрати! Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Ознайомтеся з інструкціями заводу-виробника пральної машини! Покладіть одну капсулу Persil в барабан пральної машини, завантажте білизна і почніть прання. Використовуйте 1 капсулу при середньому забрудненні білизни і завантаженні 4-5 кг (вода м'яка і середньої жорсткості) і 2 капсули & mdash; при сильному забрудненні. Склад: 15 & ndash; 30% аніонні ПАР, неіоногенні ПАР; 5-15% мило; & Lt; 5% фосфонати; оптичний відбілювач; ензими; ароматизатори (бутілфенілметілпропіональ, цитронеллол, гексил циннамал, ліналоол). Гель д/прання 14 капсул PERSIL DUO-CAPS COLOR – ІМ «Обжора»
Гель д/прання Felce Azzurra Activ color 1,595 лГель д/прання Felce Azzurra Activ color 1,595 л – ІМ «Обжора»
Гель д/прання PERSIL DUO-CAPS 14 штГель д/прання PERSIL DUO-CAPS 14 шт – ІМ «Обжора»
Диски PERSIL д/прання універсальні 11 штДиски PERSIL д/прання універсальні 11 шт – ІМ «Обжора»
Диски PERSIL д/прання color 11 штДиски PERSIL д/прання color 11 шт – ІМ «Обжора»
Капсули д/прання Losk 3+1 color 18 штКапсули д/прання Losk 3+1 color 18 шт – ІМ «Обжора»
Засіб для пом`якшення води CALGON 500гр 1649В водопроводной воде содержатся соли жесткости. При каждой стирке они оседают на нагревательном элементе и других важных частях стиральной машины, а также на белье. Это приводит к сокращению службы стиральной машины, снижению эффективности ее работы, возникновению необходимости ее ремонта, ухудшению естественной мягкости белья, увеличению затрат на моющие средства и повышению потребления электроэнергии. "Calgon" нейтрализует соли жесткости, имеющиеся в воде, и смягчает воду, предотвращая образование накипи. Используйте "Calgon" при каждой стирке и при любой температуре. Можно использовать со всеми типами белья. "Calgon" следует засыпать в основное отделение дозатора поверх порошка или непосредственно внутрь барабана. Дозировать стиральный порошок следует согласно рекомендации для мягкой воды. Состав: 30% и более цеолиты, менее 5% поликарбоксилаты, неионогенные ПАВ.Засіб  для пом`якшення води CALGON 500гр 1649 – ІМ «Обжора»
Засіб рідкий д/прання PERWOLL BLACK MAGIC 1,8 лЧорний залишається насиченим темним, як новий. Не має значення, чи це Ваше маленьке чорне плаття або Ваша улюблена блузка. Perwoll Відновлення + Чорний & mdash; це спеціальний засіб, який дбає про насиченість чорних і темних кольорів. Ефект відновлення + тепер поліпшив дію проти посіріння тканини і миючу здатність. Він не тільки зберігає кольори від вицвітання, тепер він також згладжує пошкоджені / сірі волокна для оптимального відображення світла після декількох разів прання, залишаючи кольору вашого одягу таким же, як нові. Perwoll Відновлення + Чорний & mdash; темні речі знову сяють, як нові. нові. Perwoll слід використовувати для прання ледь забруднених і делікатних речей. Perwoll можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг.  Використовувати пральний порошок разом з Perwoll не можна. Дозування При пранні в воді м'якою або середньої жорсткості: 60 мл & mdash; для слабо забрудненої одязі 90 мл & mdash; для забруднень середнього ступеня 120 мл & mdash; для сильної ступеня забрудненості одягу При пранні в жорсткій воді: 75 мл & mdash; для слабо забрудненої одязі 105 мл & mdash; для забруднень середнього ступеня 135 мл & mdash; для сильної ступеня забрудненості одягу Кількість засоби Perwoll Шерсть і Шовк можна відмірювати ковпачком, ємність якого 110мл . Склад: 5 & mdash; 15% аніонні ПАР, вода; & Lt; 5% нейонни ПАР, сапун, фосфонати; & Lt; 5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати; ензими; віддушка (Аміл циннамал, Бутілфеніл метілпропіонал, цитронелол, Гераніол); консерванти (Бензізотіазолін, Метілізотіазолін). Обсяг: 2 л. Поверхность використання: делікатні, вовняні і шовкові кольорові тканини. < b> забруднення: для слабкого забруднення. Клас кошти: безфосфатний. Прання: універсальна. кількість циклів прання: 33. Термін придатності: 36 міс. Країна-виробник: Австрія. Засіб рідкий д/прання PERWOLL BLACK MAGIC 1,8 л – ІМ «Обжора»
Засіб рідкий д/прання PERWOLL WHITE MAGIC 0,9 лPerwoll Відновлення Білий піклується про ваших улюблених білих і світлих речах. Після прання білий одяг виглядає як нова! Ефект "Відновлення +" підсилює миючу здатність і захищає тканину від блеклости. Perwoll Колор не тільки зберігає кольори від вицвітання, а також згладжує пошкоджені / сірі волокна для оптимального відображення світла навіть після декількох разів прання, зберігаючи кольору вашого одягу як нові. Perwoll Відновлення Білий & mdash; модні, світлі кольори, як нові! Perwoll Відновлення + Білий підходить для прання ледь забруднених і делікатних білих і світлих речей. Засіб можна заливати в відділення для порошку або наносити безпосередньо на одяг. Не застосовувати препарат разом з пральним порошком! Склад: вода, 5 & mdash; 15% аніонні ПАР; & Lt; 5% нейонни ПАР, сапун, фосфонати; & Lt; 5% неіоногенні ПАР, мило, фосфонати; ензими; віддушка (аміл циннамал, бутілфеніл метілпропіонал, цитронеллол, гексил циннамал, лімонен); консерванти (бензізотіазолін, метілізотіазолін). Обсяг: 1 л. Поверхня використання: делікатні білі й світлі тканини. Забруднення: для слабкого забруднення.Засіб  рідкий д/прання PERWOLL WHITE MAGIC 0,9 л – ІМ «Обжора»
Засіб рідкий д/прання PERWOLL COLOR MAGIC 1,8 лЗасіб рідкий д/прання PERWOLL COLOR MAGIC 1,8 л – ІМ «Обжора»
Засіб Frosch Color 2 л д/пранняЗасіб Frosch Color 2 л д/прання – ІМ «Обжора»
Пральний порошок автомат color Losk 2,4 кгПральний порошок автомат color Losk 2,4 кг – ІМ «Обжора»