+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Товари для дому • Зоо • Краса
  3. Товари для дому та дачі
  4. Сад і город

Квіти

Антуріум 75/17Антуріум 75/17 – ІМ «Обжора»
Антуріум 50/12 Освітлення.  Яскраве розсіяне світло або півтінь, антуриуми не переносять прямих сонячних променів. Взимку потрібно підсвічувати для цвітіння. При цьому рослини досить тіні, можуть рости і на північному вікні, але цвісти не будуть. Температура. Антуріум рослина тропічне, оптимальна температура для нього 20-25 & deg; C, взимку можна містити в приміщенні з температурою 16-18 & deg; с. Протяги, різкі коливання температури згубні для антуріума. Полив. Поливати регулярно теплою водою, кожні 3-4 дні в теплу пору, взимку можна поливати 1 раз в тиждень. Антуріуми дуже вимогливі до правильного поливу. Вони не переносить ні пересушування земляної грудки, ні застою води в горщику. Через деякий час після поливу зайву воду з піддону слід злити. Не можна поливати антуриуми вапняної і холодною водою. Антуріуми потребують кислому субстраті, тому якщо вода містить вапно, їх листя жовтіє. Вологість повітря. Антуріум родом з вологих тропічних лісів, віддає перевагу високій вологості повітря. Бажано обприскувати листя регулярно, але не бризкати на суцвіття & ndash; вони покриваються плямами і швидше опадають. Ближче до стебел рослин рекомендується покласти зверху в горщик вологий мох сфагнум. Це дає вологу повітряному корінню і стимулює їх зростання. Антуріум 50/12 – ІМ «Обжора»
Асплениум 50/17Асплениум 50/17 – ІМ «Обжора»
Грунт Флорин Бегонія 3 лПовністю готовий живильний субстрат «Флоріна БЕГОНИЯ», який проводиться з суміші торфів з додаванням подрібненого кокоса, кокосового волокна, органічних добавок, перліту, вапнякових матеріалів, піску, мінеральних макро- і мікроудобренія.Назначеніе: рекомендується для вирощування бегоній, бальзамінів, глоксиній, фуксій , пілей, пеларгонії, гіснерій, плющів, фіттонія, квилить, сансев'єра, хлорофітум, а також для висіву насіння, вкорінення черешків і рассади.Еффектівность: покращує схожість насіння, приживлюваність розсади, черешків, саджанців, зменшує стрес при пересадці рослин. Гарантує розвиток потужної кореневої системи, збільшує розміри і підсилює інтенсивність забарвлення листя, забезпечує активну і довгострокове цвітіння. Створює сприятливі комфортні умови росту рослин, підвищує імунітет, пригнічує розвиток шкідливої ​​мікрофлори.Состав: суміш торфів, подрібнений кокос, кокосове волокно, органічні добавки, перліт, вапнякові матеріали, пісок, мінеральні макро- і мікродобрива. Доступні для рослини форми, мг / 100г сухої речовини: Азот - 120-140, Фосфор -180-200, Калій - 280-300, рН -5,5-6,5. Повний набір поживних речовин, мікроелементів і стимуляторів роста.Прімененіе: 1. На дно горщика засипати дренаж «Флорін» шар не менше 2-3 см.2. Засипати тонкий шар грунту «Флорін» .3. Встановити по центру горщика рослина. Засипати щілини між кореневою грудкою і стінкою горщика шаром грунту, ущільнити лопаткой.4. Засипати верхній шар грунту, рясно полити рослину.Грунт Флорин Бегонія 3 л – ІМ «Обжора»
Гузманія 45/12Температура: гузмания любит теплый климат. В помещении, где она расположена, должна быть высокая температура воздуха. Так, летом температурный режим должен составлять 20-25° С. Зимой полезно более прохладное содержание — при температуре 12-15° С. Растение не переносит сквозняков и резкого похолодания Освещение: гузмания очень светолюбива, поэтому ее располагают в помещениях с ярким солнечным освещением Полив: поливают гузманию таким образом: сначала наливают немного воды в почву, а затем — в листовую розетку. В холодное время года полив сокращают до минимума Влажность воздуха: летом гузманию часто опрыскивают и периодически ставят в поддон с влажной галькой Пересадка: после окончания периода цветения растение образует несколько дочерних розеток, которые пересаживают в разные горшки. Материнская розетка отмирает и потому не требует пересадкиГузманія 45/12 – ІМ «Обжора»
Гузманія 75/17Гузманія 75/17 – ІМ «Обжора»
Драцена 1рр 90/17Драцена 1рр 90/17 – ІМ «Обжора»
Замиокулькас 45/14Замиокулькас 45/14 – ІМ «Обжора»
Кактус 8Кактус 8 – ІМ «Обжора»
Каланхое 30/23Уход за каланхое Каланхое неприхотливое растение, не требует никаких особенных условий содержания. Если растение после цветения потеряло свой декоративный вид, его лучше всего порезать на черенки. Освещенность. Светолюбивое растение, нормально переносит яркое солнце, но также хорошо приспосабливается к жизни в условиях недостатка освещенности. Температура. Каланхое нетребовательно к температурным условиям, оптимальная температура летом 20-24°C, для зимнего периода подойдет 12-15°C. При слишком высоких температурах осенью и зимой у каланхое не закладываются цветочные почки. Летом растение можно перенести на балкон или разместить в саду, но при этом лучше защитить от попадания осадков. Не привередливо к сквознякам. Полив. Листья и стебли каланхое сочные и мясистые, они содержат много влаги, поэтому растение не погибнет, если вы забудете его полить. Поливать 1-2 раза в неделю с весны до середины осени, в холодное время поливать реже. Почва между поливами должна просохнуть. Поливать чрезмерно не следует, это приводит к появлению грибковых заболеваний. Влажность воздуха. Виды с бархатистыми листьями не любят опрыскивания и попадания воды на листья, высокая влажность им не подходит. Каланхоэ с гладкими листьями можно время от времени промывать под теплым душем для очистки листьев от пыли.Каланхое 30/23 – ІМ «Обжора»
Калатея 40/12Калатея 40/12 – ІМ «Обжора»
Крассула 20/12Крассула 20/12 – ІМ «Обжора»
Лейка для цветов IKON 5лЛейка для цветов IKON 5л – ІМ «Обжора»
Мікс 35/8Мікс 35/8 – ІМ «Обжора»
Набор для кімнатних раст, 06-146Набор для кімнатних раст, 06-146 – ІМ «Обжора»
Пахіра 70/19 Температура повинна коливатися в інтервалі 18-26 & deg; С, так як пахира теплолюбива. Найкраще, щоб влітку температура в приміщенні знаходилася в діапазоні від 22 до 25 градусів, взимку температура не повинна опускатися нижче 18 & deg; С. Освітлення Пахира потрібне яскраве, так як вона світлолюбна. Пахира потрібно багато сонячного світла. Пахиру можна утримувати і біля південного вікна, але найкраще її все таки прикривати від впливу сонячних променів. Пахира добре росте і в півтіні. Полив необхідний регулярний і рясний. Грунт в горщику з Пахира не повинна пересихати. Влітку кімнатна рослина поливають інтенсивніше, ніж взимку. Однак, не слід заливати рослина, так як надлишок вологи призведе до загнивання коренів. Крім того, листя Пахира необхідно регулярно обприскувати, особливо якщо рослина міститься в кімнаті зі зниженою вологістю повітря. Пахіра 70/19 – ІМ «Обжора»
Підставка під Квіти Capri 120ммПідставка під Квіти Capri 120мм – ІМ «Обжора»
Сансивьерия 40/12Сансивьерия 40/12 – ІМ «Обжора»
Сенполія 20/12Температурный режим должен быть ровным, не слишком жарким летом и не слишком холодным зимой. Оптимальная температура +18..+24°C. Узамбарские фиалки не любят резких колебаний температур и сквозняков. Предпочитает яркий свет, но не любит прямых солнечных лучей, следовательно, если растение стоит на солнечном подоконнике, его надо затенять, а зимой желательно дополнительное освещение флуоресцентными лампами, чтобы световой день фиалок составлял 13-14 часов. В этом случае сенполии будут цвести и зимой. Полив для сенполий нужен равномерный. Поверхностный слой почвы должен быть постоянно влажным, но заливать растение тоже нельзя. Поливать осторожно, под корень. Лишнюю воду из поддона надо сливать. Вода для полива должна быть не холодной и желательно мягкой, во всяком случае, её надо обязательно отстаивать. Узамбарская фиалка, листья в особенности, не терпит опрыскивания. При попадании капель воды на листья они могут загнивать. Чтобы обеспечить достаточную влажность воздуха, горшки с сенполиями хорошо поставить на поддон с водой, но так, чтобы сам горшок воды не касался или уложить на поддон влажный мох. Можно поставить горшки во влажный торф.Сенполія 20/12 – ІМ «Обжора»
Спатифіллум 60/13 Догляд Спатифіллум & ndash; теплолюбна рослина, добре росте тільки при температурі понад 18 & deg; C, ідеальна температура для росту & ndash; 22-23 & deg; C. Не любить протягів. Полив Поливати спатифиллум необхідно круглий рік. Під час цвітіння, навесні і влітку, потрібно рясний полив, взимку помірний. Але і взимку не можна допускати пересушування земляної грудки. Для поливу і обприскування використовуй тільки відстояну воду (відстоювати її потрібно протягом як мінімум 12 годин). Пониклі листя спатифиллума говорять про те, що йому не вистачає вологи. Вологість повітря Все спатіфіллуми люблять підвищену вологість. Обприскування, піддон з вологим мохом або піском, атмосфера акваріума & ndash; все це сприятливо впливає на ріст спатіфілума & ndash; уродженців вологого клімату. Освітлення Спатифіллум прекрасно себе почуває в напівтіні і навіть в тіні. Але якщо листя спатифиллума дрібніють, починають приймати більш витягнуту, ніж зазвичай, форму, значить, світла йому все-таки не вистачає. Спатифіллум 60/13 – ІМ «Обжора»
Фаленопсис 1 70/12 Температури & ndash; цвітіння триває довше при легкій тіні і температурі 18 & ndash; 25 & deg; С. Звичайний діапазон температур & ndash; 18 & ndash; 25 & deg; С. Допускається короткочасне підвищення температури в теплу пору до 35 & deg; С. При високих температурах довгий час, Фаленопсис може скинути квітки, а листя втратити тургор.  У холодну пору року & ndash; допустимо короткочасне зниження до 12 & deg; С. Звичайна температура 15 & ndash; 25 & deg; С. Вологість & ndash; звичайна вологість 30 & ndash; 40%. Надмірна вологість без вентиляції може привести до появи плям на листках Фаленопсис і загнивання коренів. Постійно знижена вологість 20 & ndash; 25% може призвести до втрати тургору листків, і скидання квіток. Для підвищення вологості можна поставити рослину на піддон з водою.  Полив Фаленопсис Поливати після повного висихання субстрату, але не допускати, щоб рослина довгий час перебувало в сухому стані. У прозорому горщику необхідність поливу можна визначити по відсутності вологи на стінках горщика, а також по корінню, які стають світлими. Коріння у Фаленопсис, просочені вологою & ndash; яскраво-зеленого кольору. У пластиковому непрозорому горщику, а також в глиняному & ndash; можна пальцем розгребти субстрат і визначити, вологий субстрат чи ні. Не потрібно покладатися на висихання субстрату зверху. Внизу горщика він може бути досить вологим. Можна визначити по вазі & ndash; горщик легкий, якщо субстрат висох. Поливають зазвичай по субстрату або зануренням в ємність з водою. Не рекомендується поливати по листю. Якщо вода недостатньо якісна, можуть з'явитися плями на листі. Раз на місяць необхідно прочищати орхідею & ndash; влаштовувати полив під душем або краном. Після поливу листя бажано протерти насухо. Полив субстрату під краном сприяє його очищенню. При зайвому поливі, а особливо при низьких температурах, можуть з'явитися темно-коричневі плями на листі. Крім того можуть загнити коріння, а також точка росту. У разі відмирання коренів листя втрачають тургор, і відновлюватися рослина буде довго. У разі загнивання точки зростання, втрати листя може з'явитися бічний пагін.  Добриво Будинки на підвіконні рекомендується підгодовувати орхідею через полив в період зростання. Чудово підходить добриво Кемира Люкс. У перегодованих рослин часто тріскаються листя.  Фаленопсис 1  70/12 – ІМ «Обжора»
Фаленопсис 2 tak 50/12Фаленопсис 2 tak 50/12 – ІМ «Обжора»
Фаленопсис 2 65/12 Орхідея фаленопсис - світлолюбна рослина, проте влітку (з травня по вересень) її слід захищати від прямих сонячних променів.     Найкращим місцем для відмінного зростання фаленопсиса будуть вікна на східній або на південно-східній стороні & ndash; тут орхідея добре себе почуває і відмінно цвіте. На південних вікнах квіти фаленопсис   доведеться притіняти від яскравого сонця.     Можна вирощувати фаленопсис   і на західних, і на північних вікнах. Але тоді для нормального розвитку рослини знадобиться додаткове освітлення.     Домашня орхідея фаленопсис воліє протягом всього року помірний полив. Поливати потрібно відстояною водою кімнатної температури. Слідкуйте щоб між поливами субстрат трохи підсихав.     Головне правило & ndash; краще не долити, ніж перелити, краще підсушити орхідею, ніж надмірно її зволожити. Чим вище освітленість і температура, тим менше проміжки між поливами. Після поливу треба переконатися, що в горщику не залишилося надлишків води.         Корінню фаленопсисов   ;, крім води, потрібне повітря. При зайвому поливі можлива поява грибкових інфекцій. Поливна вода не повинна потрапляти в точку росту - центр різоми щоб уникнути її гниття.   Вологість повітря в приміщенні де розміщена   орхідея   фаленопсис   повинна бути в межах 40 - 70%. Але взимку, в квартирах з центральним опаленням, і влітку в спеку цього домогтися практично неможливо. Щоб збільшити вологість горщик ставлять на піддон з мокрим керамзитом. Крім цього домашня орхідея фаленопсис потребує додаткового обприскуванні пульверизатором. Фаленопсис  2 65/12 – ІМ «Обжора»
Фаленопсис АКЦІЯ 1Фаленопсис АКЦІЯ 1 – ІМ «Обжора»
Фікус 90/27Фікус 90/27 – ІМ «Обжора»
Фікус benj 65/17 Освітлення.  Фікус любить світле місце з притенением від прямого сонця. При недостатньому освітленні пестролістие фікуси втрачають забарвлення листя (стають однотонно-зеленими), стебла фікуса витягуються, сповільнюється його зростання, можуть опадати листя. Температура.  Фікус добре себе почуває при температурі   25-30 & deg;   C влітку і 16-20 & deg;   C взимку. Вологість повітря.  Добре відгукується на купання в теплому душі 1-2 рази на місяць, закривши поліетиленовою плівкою поверхню землі. Вологість повітря повинна бути не менше 50%. При утриманні в приміщенні з сухим повітрям рослина можна поставити на піддон з вологим керамзитом або галькою. Також йому будуть корисні обприскування фільтрованої водою і протирання листя вологим тампоном. Полив.  Влітку слід поливати фікус рясно, але ні в якому разі не заливати. Грунт між поливами обов'язково повинна зверху висохнути на 2-3 см. Поливають фікус звичайним способом & ndash; зверху. Взимку & ndash; полив ще більш помірний. Фікус benj 65/17 – ІМ «Обжора»
Фікус 30/12Фікус 30/12 – ІМ «Обжора»
Шлюмбергера 18/9Шлюмбергера 18/9 – ІМ «Обжора»
Эхмея 45/12Температура Зимой прохладная, но не ниже 6 °C . В остальное время - умеренная. Освещение Юкка предпочитает обилие солнечного света, однако может расти и в полутени. Зимой желательно выбрать наиболее освещенное место. В летнее время для юкки благоприятно пребывание на открытом воздухе. Влажность воздуха Опрыскивание необходимо только в условиях теплого зимнего содержания. Желательно изредка омывать листья юкки мягкой водой. Полив Поливать следует исключительно по мере подсыхания верхнего слоя почвы. Наибольшую опасность для этого растения представляет перелив, что может привести к загниванию корней или образованию стеблевой гнили. Поливать цветок желательно по окружности, избегая попадания воды между стволами, что также может вызвать их загнивание. При зимовке в прохладных условиях юкку поливают редко, но следят за тем, чтобы не пересушивать земляной ком.Эхмея 45/12 – ІМ «Обжора»