+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 1800
Доставка 1000 –2100
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 1800
Доставка 1000 – 2100
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Товари для дому • Зоо • Краса
  3. ДОМАШНІ УЛЮБЛЕНЦІ
  4. Кішки і собаки

Туалет для тварин

Наповнювач дер. N1 3кг Темні гранули діаметром 6 мм виготовляються з хвойних порід деревини і здатні ефективно вбирати і утримувати неприємні запахи, будучи доступним до придбання. Це дозволяє не так часто його міняти в котячому лотку і зберігати свіжість в житло. При попаданні вологи на гранули вони починають розбухати, ефективно пов'язуючи рідина і вбираючи більше 300% відносно своєї маси.   Даною упаковки в середньому вистачає на один місяць для однієї тварини. Завжди важливим питанням використання будь-яких наповнювачів була їх утилізація. При цьому експериментально було перевірено, що 3 кг наповнювача Стандарт плюс можуть порівняно легко поглинути до 12 літрів рідини. Гранули після поглинання вологи чудово перетворюються в звичайні тирса, які можна без побоювання викинути в унітаз не засмічуючи каналізаційні труби, або ще краще використовується як добриво для квітів або на грядках. І ще однією важливою характеристикою є те, що він не так сильно прилипає до лапок кішок і котів. При цьому сміття не розноситься по вашому житлу, і тварина виглядає чисто і охайно. Наповнювач дер. N1  3кг – ІМ «Обжора»
Лопатка Велика N2 ТМ ПриродаЛопатка Велика N2 ТМ Природа – ІМ «Обжора»
Лопатка Маленька N1 ТМ ПриродаЛопатка Маленька N1 ТМ Природа – ІМ «Обжора»
Наповнювач CATSAN д/котячих туалетів 5,0лКАТСАН (CATSAN) Ультра наполнитель для кошачьего туалета впитывающий Гигиенические наполнители "Catsan" соответствуют высочайшим стандартам качества: быстро поглощают большое количество жидкости моментально блокируют рост бактерий и не допускают появления запаха (в течение нескольких дней) Наполнители "Catsan" совершенно безопасны, так как прошли многократную противопылевую обработку и не содержат отбеливателей, асбеста и других вредных веществ. Кроме того, они идеально подходят для всех пород кошек: не пачкают шерстку, не раздражают чувствительную кожу и не прилипают к лапам. Состав: комкующийся наполнитель "Catsan" представляет собой мелкие гранулы из особой глины. Благодаря уникальной технологии гранулы наполнителя моментально поглощают влагу и превращаются в компактные комочки, которые необходимо удалять каждый день. Все содержимое лотка достаточно менять 1 раз в 2 недели.Наповнювач CATSAN д/котячих туалетів 5,0л – ІМ «Обжора»
Наповнювач CATSAN д/котячих туалетів 10 лНаповнювач туалетів для кішок   Catsan Hygiene plus   & ndash; вбираючий гігієнічний наповнювач для котів, не порошить і не має запаху. Складається з унікальних ультравпітивающіх пористих гранул, які складаються з натурального кварцового піску і очищеного крейди і мінералів, які миттєво поглинають рідину і запах, як губка. Унікальний процес виробництва робить Сatsan виключно ефективним абсорбентом, він набагато економічніше звичайних наповнювачів і його можна використовувати набагато довше. Сatsan & mdash; експерт в області котячої гігієни вже більше 30 років. Особливості: У складі натуральний мінерал Висока абсорбуюча здатність в поєднанні з легким вагою Не містить пилу Покращена формула Щоб повною мірою оцінити переваги наповнювача, не слід змішувати його з іншими наповнювачами для котячих туалетів < / li> Інструкція по використанню наповнювача Catsan Hygiene plus: Заповніть лоток наповнювачем не менше 5 см < / li> Видаляйте тверді відходи щодня і міняйте весь обсяг наповнювача приблизно один раз в два тижні. Якщо лотком користуються кілька кішок, вам буде потрібно більше наповнювача Якщо у вас встановлений пристрій для обігріву підлоги, будь ласка, розміщуйте лоток на теплоізолюючу підставку Чи не викидайте наповнювач в унітаз Наповнювач CATSAN д/котячих туалетів 10 л – ІМ «Обжора»
Тирса д/гризунів 10-12л ТМ ПриродаТирса д/гризунів 10-12л ТМ Природа – ІМ «Обжора»
Туалет под Пісок `Міні` ТМ ПриродаТуалет под Пісок `Міні` ТМ Природа – ІМ «Обжора»