Суперпредложение с 10 по 18 января!
10.01.2017
Богатые застольями новогодние праздники кардинально меняют рацион. Праздничный стол богат разнообразной пищей — таковы исконные традиции главного зимнего праздника.
Утро без кофе, не начнется :)
Помогут вернуться к прежнему нормальному образу питания, такие продукты:
С полезным для здоровья молочными продуктами от Гормолзавода №1
Сметана & ndash; термостатний & laquo; живий & raquo; продукт густої консистенції. Як в старі часи, в сметані & laquo; ГМЗ & raquo; & Laquo; ложка стоїть & raquo ;. Джерело вітамінів А, Е, С, Д, РР, групи В, біотину (групи Н) & ndash; вітаміну & laquo; краси & raquo; і бета-каротину, а також повноцінного тваринного білка, вуглеводів, органічних і жирних кислот.
Склад: вершки пастеризовані з коров'ячого молока; закваски молочнокислих культур. Без ГМО! Без консервантів!
Харчова цінність в 100г продукту:
білків - 3г,
жирів - 15г,
вуглеводів - 3г.
Енергетична цінність: 159 ккал (665 кДж).
Термін і умови зберігання: при температурі (4 & plusmn; 2) & deg; С - не більше 5 діб
Гостеприимство, щедрость и изобилие, несомненно, хороши для приятного времяпровождения в компании родственников и друзей, но, увы, нередко имеют печальные последствия для фигур, а грейпфрут избавит вас от постоянного чувства голода:
Грейфрут малокалорійний і містить всього 29 ккал на 100 грам продукту. Склад і користь грейфрута Грейпфрут & ndash; цінний дієтичний і лікувальний продукт. У ньому містяться провітамін А, вітаміни С, В1, D, Р, до 7% цукрів (глюкоза, фруктоза, сахароза), мінеральні солі, органічні кислоти, пектинові речовини, фітонциди, ефірна олія, гіркий глікозид нарингин, який надає, плодам гіркуватий присмак. Вміщені в плодах грейпфрута глікозиди і вітаміни сприяють профілактиці атеросклерозу, зниження кров'яного тиску. Грейпфрут сприяє усуненню функціональних розладів печінки. Грейпфрутова дієта допомагає скинути вагу при ожирінні. Протипоказання грейфрута Грейпфрут може дратувати нирки і слизову оболонку шлунка і кишечника. Тому він не рекомендується при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, при гастритах з підвищеною кислотністю шлункового соку, ентеритах, коліті і загостреннях запальних захворювань кишечника, а також при холециститі, гепатиті і гострому нефриті. Не можна приймати одночасно сік грейпфрута і препарати, що знижують тиск. Можуть виникнути такі побічні ефекти, як запаморочення, сильне серцебиття і почервоніння обличчя. У соку грейпфрута міститься речовина, яка перешкоджає роботі ферменту, що розщеплює ці препарати, в результаті дія препарату виявляється більш тривалим, ніж потрібно. Запивати ліки потрібно лише звичайною водою.
Приятного аппетита и вкусного зимнего настроения!
Всегда рядом всегда по пути,
С любовью, Твоя «Обжора»!