+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 1800
Доставка 1000 –2100
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 1800
Доставка 1000 – 2100
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Овочі фрукти

Екзотичні і тропічні фрукти

Авокадо (Іспанія) шт.Авокадо – самый калорийный фрукт, его калорийность составляет 208 ккал на 100 грамм продукта. Состав и полезные свойства авокадо В своем составе авокадо очень богат минеральными веществами, микроэлементами и витаминами, особенно В и Е. Из-за высокого содержания жира (около 20-30%) туземцы называли этот вкусный фрукт маслом леса. Содержащийся в авокадо жир очень легко переваривается из-за большого количества содержащихся в нем ненасыщенных жирных кислот. От авокадо не приобретешь стройную фигуру, хотя в нем почти нет углеводов. Однако, авокадо рекомендуется употреблять в пищу всеми диетологами мира именно из-за наличия в нем полезных жирных кислот, которые помогают в похудении, несмотря на высокую калорийность продукта. Употребление авокадо предотвращает инфаркт, помогает лучше справляться со стрессовыми ситуациями и способствует разглаживанию кожи.Авокадо (Іспанія) шт. – ІМ «Обжора»
Авокадо Хасс ЛАМБ шт.Авокадо  Хасс ЛАМБ  шт. – ІМ «Обжора»
Авокадо Хасс Авокадо & ndash; найкалорійніший фрукт, його калорійність становить 208 ккал на 100 грам продукту. Склад і корисні властивості авокадо У своєму складі авокадо дуже багатий мінеральними речовинами, мікроелементами та вітамінами, особливо В і Е. Через високий вміст жиру (близько 20-30%) тубільці називали цей смачний фрукт маслом лісу. Що міститься в авокадо жир дуже легко перетравлюється через велику кількість містяться в ньому ненасичених жирних кислот. Від авокадо НЕ придбаєш струнку фігуру, хоча в ньому майже немає вуглеводів. Однак, авокадо рекомендується вживати в їжу усіма дієтологами світу саме через наявність в ньому корисних жирних кислот, які допомагають в схудненні, незважаючи на високу калорійність продукту. Вживання авокадо запобігає інфаркт, допомагає краще справлятися зі стресовими ситуаціями і сприяє розгладженню шкіри. Авокадо Хасс – ІМ «Обжора»
Ананас великий Стиглий ананас має щільну панцера кірку жовтуватого кольору і приємний ненав'язливий аромат. Він може важити як 500 грам, так і чотири кілограми. Його м'якоть на смак солодка, що забезпечується 15% цукрів, що входять в її склад і соковита, за рахунок того, що на 86% вона складається з води. Крім того, в ананас входять органічні кислоти, білки і вуглеводи. Ананас & ndash; це джерело харчових волокон (клітковина), необхідних для поліпшення процесу травлення. Вітаміни містяться в ньому також у великій кількості: перш за все це вітамін С (тут його навіть більше, ніж в часнику), А, Е, РР, бета-каротин і група вітамінів В. Унаслідок такого вітамінного достатку в поєднанні з алкалоїдами ананас вважається відмінним стимулятором бадьорості і гарного настрою. Численні мікроелементи, зокрема, йод, калій, кальцій, магній, марганець, мідь, залізо, фосфор і цинк доповнюють склад ананаса. Ну і звичайно, бромелін - біологічно активна речовина, що руйнує білки фермент. Його відкриття значно додало популярності цього фрукту, хоч він і міститься переважно в & laquo; качані & raquo; ананаса. При всій своїй корисності ананас ще й малокалорійний, від 47 до 52 калорій на 100 грам продукту. Ананас великий – ІМ «Обжора»
Гранат ПЕРУ вагГранат ПЕРУ ваг – ІМ «Обжора»
Манго мале 10Калорійність манго становить 67 ккал на 100 грам продукту. Склад і корисні властивості манго: М'якоть манго складається з води, містить білки, вуглеводи і клітковину, багата життєво важливими вітамінами D, C, A, групи В. Манго містить в своєму складі кальцій, фосфор, залізо, цинк, марганець, калій, пектин , органічні кислоти, сахарозу, олеорезин, мангустін, який екстрагується з ядра манго і є хорошим жарознижуючим засобом. Вітамін А, що міститься в зрілому фрукті у великих кількостях, благотворно впливає на органи зору: допомагає при & laquo; курячій сліпоті & raquo ;, сухості рогівки і інших очних захворюваннях. Крім того, регулярне вживання стиглих плодів в їжу сприяє поліпшенню імунітету і оберігає від інфекцій простудного характеру, таких як ГРЗ, риніт та ін. Манго є хорошим проносним і сечогінним засобом. Зрілі плоди також використовуються для схуднення, оскільки містять в собі багато вітамінів і вуглеводів & ndash; так звана манго-молочна дієта.Манго мале 10 – ІМ «Обжора»