+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 2000
Доставка 1000 – 2100
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 2000
Доставка 1000 – 2100
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 100 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 100 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Напої
  3. Алкогольні напої

Коньяк і бренді

Бренді Shabo ХО 0,5л 40% витриманий 9 роківБренді Shabo ХО 0,5л 40% витриманий 9 років – ІМ «Обжора»
Арманьяк Castarede 1986г. 0,7л. дер. кор. Прекрасний дижестив, а також супровід до дорогої запашної сигари. Рекомендується подавати при кімнатній температурі. Опис Арманьяк бурштинового кольору середньої насиченості з витонченим, шляхетним ароматом сухофруктів, горіхів, сигарної коробки і сандалового дерева. Смак гармонійний і щедрий, в якому домінує тютюновий тон, відчуваються квіткові і пряні відтінки. Післясмак м'яке і тривалий. Деталі розливу Будинок Castarede володіє унікальною, багатою і однією з найзначніших колекцій старих міллезімние арманьяков. З покоління в покоління колекція поповнювалася старими вінтажними спиртами, купленими у місцевих селян, які потім дбайливо витримували в бочках з гасконського дуба і розливаються в пляшки тільки перед самим продажем. Арманьячних будинок Castarede & ndash; найстаріший негоціантскій будинок в Гасконі, був заснований в далекому 19 столітті. Спочатку компанія носила назву Jules Nismes Delclou & amp; Cie, але по милості короля Людовика XVIII в 1818 році родина Кастаред дала йому своє ім'я. У 1832 році, за порадою друга сім'ї барона Османа, що був у цей час супрефектов Нерак, компанія була зареєстрована в торговому реєстрі і таким чином стала першою торговою фірмою з продажу арманьяка. Сім'я Castarede 20 років тому придбала старовинний маєток Chateau de Maniban, дата заснування якого сягає в далекий XVI століття. Саме у виробничій сфері Верхній Арманьяк знаходяться кращі крю, з яких виробляються знамениті бренди. Цьому сприяє унікальний мікроклімат регіону, илисто-піщані ґрунти і геологічна різноманітність. Родині Кастаред належать 20 гектарів кращих виноградників в арманьяк і два старовинних льоху, де і до цього дня здійснюється витримка спиртів. Один з них розташований в Лавардаке, на березі річки Баїз і був заснований в ще в 19-му столітті. Інший льох знаходиться в маєтку Maniban в Молеон-д'Арманьяк. Завдяки близькості річки в льохах складається прекрасний мікроклімат для якісного розвитку спиртів. Арманьяк Castarede 1986г. 0,7л. дер. кор. – ІМ «Обжора»
Арманьяк Castarede 1990г. 0,7л. дер. кор. Прекрасний дижестив, а також супровід до дорогої запашної сигари. Рекомендується подавати при кімнатній температурі. Опис Цей чудовий вінтажний арманьяк характеризує золотим кольором з мідними відтінками, чарівним аромат сухофруктів в обрамленні кави і шкіри. У смаку надзвичайні баланс і гармонія з переважанням благородних тонів витримки. Післясмак м'яке і тривалий. Особливості виробництва Процес виготовлення арманьяка ділитися на три етапи: винификации (бродіння), дистиляція і старіння. Для арманьяка використовують білі сорти винограду з хорошою кислотністю. Процес винификации відбувається природним чином без додавання цукру і дріжджів. Дистиляція займає тривалий період: всю зиму і триватиме аж до кінця березня. Процес перегонки арманьяк відбувається методом одинарної перегонки, тому смак у арманьяка м'якший і ароматний, ніж у коньяку. Спеціально для цього процесу використовується так званий & laquo; куб тривалої перегонки & raquo ;, в якому і відбувається безперервний процес дистиляції. Найважливішим етапом у виготовленні арманьяк є його старіння при особливих умовах. Після дистиляції арманьяк поміщається в бочки на 400 літрів. Знамениті льоху сім'ї Кастеред забезпечують арманьяк ідеальні ізотермічні умови для витримки цього благородного напою. Легенда Будинок Castarede володіє унікальною, багатою і однією з найзначніших колекцій старих міллезімние арманьяков. З покоління в покоління колекція поповнювалася старими вінтажними спиртами, купленими у місцевих селян, які потім дбайливо витримували в бочках з гасконського дуба і розливаються в пляшки тільки перед самим продажем. Арманьячних будинок Castarede & ndash; найстаріший негоціантскій будинок в Гасконі, був заснований в далекому 19 столітті. Спочатку компанія носила назву Jules Nismes Delclou & amp; Cie, але по милості короля Людовика XVIII в 1818 році родина Кастаред дала йому своє ім'я. У 1832 році, за порадою друга сім'ї барона Османа, що був у цей час супрефектов Нерак, компанія була зареєстрована в торговому реєстрі і таким чином стала першою торговою фірмою з продажу арманьяка. Сім'я Castarede 20 років тому придбала старовинний маєток Chateau de Maniban, дата заснування якого сягає в далекий XVI століття. Саме у виробничій сфері Верхній Арманьяк знаходяться кращі крю, з яких виробляються знамениті бренди. Цьому сприяє унікальний мікроклімат регіону, илисто-піщані ґрунти і геологічна різноманітність. Родині Кастаред належать 20 гектарів кращих виноградників в арманьяк і два старовинних льоху, де і до цього дня здійснюється витримка спиртів. Один з них розташований в Лавардаке, на березі річки Баїз і був заснований в ще в 19-му столітті. Інший льох знаходиться в маєтку Maniban в Молеон-д'Арманьяк. Завдяки близькості річки в льохах складається прекрасний мікроклімат для якісного розвитку спиртів. Арманьяк Castarede 1990г. 0,7л. дер. кор. – ІМ «Обжора»
Бренді Десна Select 0,5л 40%Бренді Десна Select 0,5л 40% – ІМ «Обжора»
Бренді Koblevo Classic 0,5л 40% ординарний Українська виноробна компанія & laquo; Коблево & raquo; спеціалізується на виробництві одних з кращих вин на вітчизняному ринку. Пишність продукції, що випускається обумовлено самою природою: м'який клімат, малосніжна зима і спекотне посушливе літо створюють всі умови для вирощування чудового винограду. Площа виноградників нараховує тисячі гектар, а їх сортова палітра багата вишуканими сортами винограду. Ординарний коньяк & laquo; Коблево & raquo; П'ять зірок & ndash; досконале творіння українських виноробів. Йому характерний збалансований букет з тонами витримки, квітково-плодові та ванільні відтінки, повний і гармонійний смак. Коньяк рекомендують подавати в якості дижестива. Він відмінно поєднується з м'ясними стравами, овочевими гарнірами і чорним шоколадом. Бренді Koblevo Classic 0,5л 40% ординарний – ІМ «Обжора»
Бренді Koblevo Reserve ХО 0,5л 40% 10 років кор.Бренді Koblevo Reserve ХО 0,5л 40% 10 років кор. – ІМ «Обжора»
Коньяк Коблево Резерв 5* 0,5л
Новинка
Коньяк Коблево Резерв 5* 0,5л – ІМ «Обжора»
Коньяк Коблево Резерв 5* 0,25л
Новинка
Коньяк Коблево Резерв 5* 0,25л – ІМ «Обжора»
Коньяк Shustoff Old History 0,5л 40% 3 рокиКоньяк Shustoff Old History 0,5л 40% 3 роки – ІМ «Обжора»
Коньяк Shustoff Old History 0,5л 40% 4 рокиКоньяк Shustoff Old History 0,5л 40% 4 роки – ІМ «Обжора»
Коньяк Adjari 3 зірки 0,5л 40%
Новинка
Коньяк Adjari 3 зірки 0,5л 40% – ІМ «Обжора»
Коньяк Adjari 5 зірок 0,5л 40%
Новинка
Коньяк Adjari 5 зірок 0,5л 40% – ІМ «Обжора»
Коньяк Aznauri 8 років 0,5л 40% тубус
Новинка
Коньяк Aznauri 8 років 0,5л 40% тубус – ІМ «Обжора»
ZZZКоньяк Айк 7 рокiв 500 мл 40%
Новинка
ZZZКоньяк Айк 7 рокiв 500 мл 40% – ІМ «Обжора»
Коньяк Ararat Ani 6 років 500 мл Колір Коньяк має янтарний колір з шоколадним відблиском. Смак Смак коньяку Ані інтенсивний і тривалий. Виражена солодкість робить його більш округлим. Перехід до тонам лимона і сушеного інжиру, злегка терпке післясмак. Аромат Аромат коньяку яскравий, пряний, свіжий. У букеті відчуваються легкі тони апельсина і ванілі на тлі мигдалю. Гастрономічні поєднання Коньяк стане прекрасним діжестівом, а також підійде в якості доповнення до кави. Коньяк Ані виготовляється з 6-7 сортів коньячних спиртів, має більше шести років природною витримки. Відрізняється м'якістю, світло коричневим кольором і шоколадно-ванільним букетом. Вміст цукру 1,5%. Він створений в 1977 році. Легенда: Ані - значить & laquo; місто 1001 церкви & raquo; У 9 - 10 століттях місто було столицею древнеармянского царства Багратіди. Період його найбільшого розквіту пов'язаний з правлінням царя Гагика 2. Час стер з лиця землі стародавню столицю, але місто Ані живе в пам'яті людей. Коньяк Ararat Ani 6 років 500 мл – ІМ «Обжора»
Коньяк Bowen ХО 700 мл кор. Chabasse був заснований в 1818 році Жаном-Батистом Шабасс, їм же були створені чудові коньячні спирти, які стали основою майбутнього сімейного справи. На початку 20 століття Луї Олівер Шабасс, глава Коньячного будинку Chabasse, подорожуючи і просуваючи по світу свої коньяки, зустрів Елізабет Боуен (Bowen), яка вразила його своєю пристрастю до природи, дикого життя, сміливістю і свободою духу. Повернувшись до Франції, він створив купаж шляхетного коньяку з чудовою гамою тонких ароматів, неперевершеним шармом, сильним характером і назвав цей напій в чеcть Елізабет & mdash; & Laquo; Bowen & raquo;. Через багато років, його онук, Рене Люк Шабасс , в прагненні відобразити історію своєї сім'ї, відновив цей купаж. Він так само розробив оригінальний дизайн, з розкішною комбінацією відмінно виробленої шкіри, золота і чудової палітрою природних відтінків.   Для виробництва Боуен суміш коньячних спиртів з Фен Буа, Пти Шампані і Бордери, витримуються в бочках з ліможского дуба. < / span> Колір:   Коньяк червоного дерева з вогненним відливом. Смак:   < / span> Bowen XO володіє благородним смаком з відтінками мандаринів, сухих фруктів, волоських і лісових горіхів. Аромат:   коньяк має тонкий аромат з квітковими нотами фіалки, ірису і гліцинії. Гастрономічні поєднання:   Боен ХО рекомендується в якості дижестива. Коньяк Bowen ХО 700 мл кор. – ІМ «Обжора»