+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 2000
Доставка 1000 – 2200
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Напої

Пиво

Пиво Bud 0,5 ж/б (м-пак 4шт)BUD («Бад») — ведущий пивной бренд в мире и единственный, который входит в сотню лучших мировых брендов. Каждую секунду на Земле в 80 странах, на 5 континентах, продается 1 баррель (~120 л) этого пива. Благодаря всемирно известному уникальному сочетанию вкуса и свежести BUD называют King of beers («Король пива»). Превосходный ароматный хмель, лучший солод из отборного ячменя, специально подготовленный полированный рис, уникальные дрожжевые культуры и чистейшая вода — пять безупречных компонентов выдающегося пива BUD. В процессе производства, в течение длительного времени BUD выдерживается на буковых стружках, что создает идеальное сочетание вкуса и свежести BUD. BUD — это больше, чем просто отличное пиво. Это культовый бренд для нескольких поколений успешных, свободных духом людей, которых объединяет жажда лучшего. Это ценности, понятные и близкие миллионам оптимистов во всем мире. На протяжении многих лет BUD поддерживает ведущие спортивные события, которые объединяют людей во всем мире. BUD — официальное пиво чемпионата мира по футболу 2010, официальное международное пиво Олимпийских игр 2008 в Пекине, официальный спонсор Олимпийских игр 2010 в Ванкувере, спонсор команд NASCAR, профессиональных лиг NHL, NFL и др.Пиво Bud 0,5 ж/б (м-пак 4шт) – ІМ «Обжора»
Пиво Bud 0,5 ст BUD (& laquo; Бад & raquo;) & mdash; провідний пивний бренд в світі і єдиний, який входить в сотню кращих світових брендів. Кожну секунду на Землі в 80 країнах, на 5 континентах, продається 1 барель (~ 120 л) цього пива. Завдяки всесвітньо відомому унікальному поєднанню смаку і свіжості BUD називають King of beers (& laquo; Король пива & raquo;). Чудовий ароматний хміль, найкращий солод з відбірного ячменю, спеціально підготовлений полірований рис, унікальні дріжджові культури і найчистіша вода & mdash; п'ять бездоганних компонентів видатного пива BUD. У процесі виробництва, протягом тривалого часу BUD витримується на букових стружках, що створює ідеальне поєднання смаку і свіжості BUD. BUD & mdash; це більше, ніж просто відмінне пиво. Це культовий бренд для декількох поколінь успішних, вільних духом людей, яких об'єднує жага кращого. Це цінності, зрозумілі і близькі мільйонам оптимістів у всьому світі. Протягом багатьох років BUD підтримує провідні спортивні події, які об'єднують людей у ​​всьому світі. BUD & mdash; офіційне пиво чемпіонату світу з футболу 2010, офіційне міжнародне пиво Олімпійських ігор 2008 в Пекіні, офіційний спонсор Олімпійських ігор 2010 у Ванкувері, спонсор команд NASCAR, професійних ліг NHL, NFL і ін. Пиво Bud 0,5 ст – ІМ «Обжора»
Пиво Bud світле 0,75лBUD ( «Бад») - провідний пивний бренд в світі і єдиний, який входить в сотню кращих світових брендів. Кожну секунду на Землі в 80 країнах, на 5 континентах, продається 1 барель (~ 120 л) цього пива. Завдяки всесвітньо відомому унікальному поєднанню смаку і свіжості BUD називають King of beers ( «Король пива»). Чудовий ароматний хміль, найкращий солод з відбірного ячменю, спеціально підготовлений полірований рис, унікальні дріжджові культури і найчистіша вода - п'ять бездоганних компонентів видатного пива BUD. У процесі виробництва, протягом тривалого часу BUD витримується на букових стружках, що створює ідеальне поєднання смаку і свіжості BUD.BUD - це більше, ніж просто відмінне пиво. Це культовий бренд для декількох поколінь успішних, вільних духом людей, яких об'єднує жага кращого. Це цінності, зрозумілі і близькі мільйонам оптимістів у всьому світі.На протягом багатьох років BUD підтримує провідні спортивні події, які об'єднують людей у ​​всьому світі. BUD - офіційне пиво чемпіонату світу з футболу 2010, офіційне міжнародне пиво Олімпійських ігор 2008 в Пекіні, офіційний спонсор Олімпійських ігор 2010 у Ванкувері, спонсор команд NASCAR, професійних ліг NHL, NFL і ін.Пиво Bud світле 0,75л – ІМ «Обжора»
Пиво Bud 0,33 стBUD ( «Бад») - провідний пивний бренд в світі і єдиний, який входить в сотню кращих світових брендів. Кожну секунду на Землі в 80 країнах, на 5 континентах, продається 1 барель (~ 120 л) цього пива. Завдяки всесвітньо відомому унікальному поєднанню смаку і свіжості BUD називають King of beers ( «Король пива»). Чудовий ароматний хміль, найкращий солод з відбірного ячменю, спеціально підготовлений полірований рис, унікальні дріжджові культури і найчистіша вода - п'ять бездоганних компонентів видатного пива BUD. У процесі виробництва, протягом тривалого часу BUD витримується на букових стружках, що створює ідеальне поєднання смаку і свіжості BUD.BUD - це більше, ніж просто відмінне пиво. Це культовий бренд для декількох поколінь успішних, вільних духом людей, яких об'єднує жага кращого. Це цінності, зрозумілі і близькі мільйонам оптимістів у всьому світі.На протягом багатьох років BUD підтримує провідні спортивні події, які об'єднують людей у ​​всьому світі. BUD - офіційне пиво чемпіонату світу з футболу 2010, офіційне міжнародне пиво Олімпійських ігор 2008 в Пекіні, офіційний спонсор Олімпійських ігор 2010 у Ванкувері, спонсор команд NASCAR, професійних ліг NHL, NFL і ін.Пиво Bud 0,33 ст – ІМ «Обжора»