+38 (048) 777 2 111
Прием заказов 800 – 1800
Доставка 1000 –2100
+38 (048) 777 2 111 Заказать обратный звонок
+38 (048) 777 2 111
Приймання замовлень 800 – 1800
Доставка 1000 – 2100
+38 (048) 777 2 111 Замовити зворотній дзвінок
Замовити зворотній дзвінок
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
Обжора
Інструкцію з пошуку на сайті читайте в статті Як правильно шукати
Мінімальне замовлення 300 грн
Разом: 000грн
  1. Головна
  2. Овочі фрукти

Зелень

Зелень Базилік 30 гр коробкаКалорийность свежего базилика составляет 27 ккал на 100 грамм продукта. Состав свежего базилика Надземная часть растения содержит дубильные вещества, гликозиды, сапонины, сахаpa. Эфирное масло содержит эвгенол (45-70%), метил-хавикол, цинеол, линалоол, камфару, оцимен. Эфирное масло находится преимущественно в соцветиях. В семенах базилика содержится жирное масло, в листьях имеются витамины — аскорбиновая кислота, каротин, рутин. Листья базилика являются ценным источником витамина Р, провитамина А. Полезные свойства свежего базилика Свежий базилик рекомендуется использовать в диетических блюдах при метеоризме, отсутствии аппетита и при гипотонии. Препараты из растения стимулируют пищеварение, оказывают тонизирующее, противовоспалительное, мочегонное, противорвотное, антисептическое и вяжущее действие. Настой травы применяют при гастрите, колите, пиелите, как противокашлевое средство при коклюше, а также как лактогонное средство для кормящих женщин (калоризатор). Настой из листьев базилика используют наружно для полосканий при ангине, стоматитах, для примочек на труднозаживающие раны, внутрь — как противолихорадочное средство. Отвар растения рекомендуют для полоскания полости рта при зубной боли, а сок свежих листьев при воспалении среднего уха. В современной медицине свежий базилик используют во многих странах для приготовления ароматических ванн, полосканий и в качестве мягчительного средства. Настой травы рекомендуется при простуде, его применяют для обработки ран, язв, экземы.Зелень Базилік 30 гр коробка – ІМ «Обжора»
Мікрозелень Паростки горошкуМікрозелень Паростки горошку – ІМ «Обжора»
Зелень Кінза (пучок) 30г Калорійність кінзи становить 23 ккал на 100 грамів продукту. Склад кінзи Кинза & ndash; воістину джерело вітамінів, макро- і мікроелементів, в її склад входять вітаміни A, В1, B2, B3, B6, B9, C, Е, K, PP, холін, а також натрій, кальцій, калій, фосфор, залізо і мідь. Кінза містить ефірні масла, пектин, рутин і алкалоїди. Користь і шкода кінзи Зелень кінзи має бактерицидну дію, її застосовують при різного роду інфекціях і при лікуванні захворювань порожнини рота. Кінза виводить зайву воду і розчинені в ній токсини, сприятливо впливаючи на серцево-судинну систему і нирки. Вона зміцнює судини, виводить непотрібний холестерин і знижує тиск в кров'яному руслі. Крім того, кінза істотно знижує цукор у крові (за допомогою кінзи і коріандру можна значно знизити дозу прийнятого інсуліну). Вона полегшує депресивні стани, заспокоює нервову систему і працює як болезаспокійливий засіб. Кінза збуджує апетит і активно бере участь в травленні & laquo; важких & raquo; жирних і білкових продуктів, підсилює перистальтику шлунково-кишкового тракту, а так само позитивно відбивається на здоров'ї очей при дегенеративних змінах кришталика і ураженнях сітківки. Широко використовуються в народній медицині кровоспинну, ранозагоювальну і заспокійливі властивості соку листя кінзи. Не дивлячись на величезну кількість корисних властивостей, у кінзи є протипоказання. Чи не рекомендують захоплюватися кінзою майбутнім мамам під час вагітності та в період лактації, так як різкий смак зелені кінзи може вплинути на смак грудного молока. Так само зменшити вживання кінзи слід людям, що перенесли інсульт або інфаркт міокарда. Зелень Кінза (пучок) 30г – ІМ «Обжора»
Зелень Цибуля зелена 100 грЗелень Цибуля зелена 100 гр – ІМ «Обжора»
Мікрозелень Паростки гірчиціМікрозелень Паростки гірчиці – ІМ «Обжора»
Зелень Петрушка 30 гр Калорійність петрушки становить 47 ккал на 100 грамів продукту. Склад петрушки Петрушка надзвичайно багата корисними речовинами і мінералами. За вмістом аскорбінової кислоти (вітаміну С) вона перевершує багато фруктів і овочі. У 100 г молодих зелених пагонів петрушки міститься приблизно дві добові норми вітаміну С. Це майже в 4 рази більше, ніж в лимонах. Петрушка містить велику кількість каротину, і за цим показником не поступається моркви. Чимало важливо, що в 100 г петрушки міститься дві добові норми провітаміну А. Петрушка багата вітамінами В1, В2, фолієву кислоту, а також солями калію, магнію, заліза. Петрушка містить також інулін, який регулює обмін глюкози в крові. Корисні властивості петрушки Петрушка часто застосовується в народній і традиційній медицині, і допомагає позбутися від багатьох недуг. Петрушка корисна при захворюваннях нирок, гастриті і виразковій хворобі, а також будь-яких запальних процесах і ослабленому зорі. Крім того, зелень петрушки володіє ще однією корисною властивістю & ndash; вона чудово відбілює зуби і зміцнює ясна. Зелень Петрушка 30 гр – ІМ «Обжора»
Мікрозелень Паростки соняшникаМікрозелень Паростки соняшника – ІМ «Обжора»
Мікрозелень Паростки редисаМікрозелень Паростки редиса – ІМ «Обжора»
Зелень Розмарин 30 гр коробкаЗелень Розмарин 30 гр коробка – ІМ «Обжора»
Зелень Рукола 30 гр коробка Калорійність руколи становить 25 ккал на 100 грамів продукту. Склад руколи До складу руколи входять такі вітаміни, як: бета-каротин (вітамін А), вітаміни групи В, вітамін Е, вітамін С, вітамін К. Цікаво, що 100 г рослини містять добову норму вітаміну К. Ще в складі руколи містяться багато корисні для організму людини речовини, такі як: магній, цинк, селен, мідь і марганець, залізо, фосфор і натрій. Корисні властивості руколи Користь руколи для організму людини незаперечна. Регулярне вживання руколи чудово стимулює роботу шлунково-кишкового тракту і підвищує імунітет. Вітамінно-мінеральний склад руколи сприяє поліпшенню обміну речовин, діє укрепляюще на стінки кровоносних судин, значно знижує сольові відкладення, рівень шкідливого холестерину, підвищує гемоглобін, помітно зміцнює нервову систему, тим самим підвищує рівень протистояння стресам. Також, корисні властивості руколи використовуються організмом людини, як тонізуючий, антибактеріальний, антиокислювальна, сечогінний засіб. Незвичайно корисна рукола хворим на цукровий діабет. Люди, які страждають на ожиріння, повинні обов'язково включати в раціон харчування рукколу, часто робити розвантажувальні дні, що складаються з ужитку рукколи в необмежених кількостях. Її вітамінний склад дасть організму необхідну енергію, низькокалорійні блюда допоможе значно знизити вагу. Зелень Рукола 30 гр коробка – ІМ «Обжора»
Салат Айсберг ваг.Полезные свойства салата Айсберг нашли свое применение в кулинарии, где он занимает почетное место среди основных ингредиентов различных салатов. Салат желательно употреблять в сыром виде, так как при термической обработке практически все овощи теряют более 60 % присущих им полезных свойств. На самом деле по своему вкусу салат Айсберг относительно нейтрален, поэтому он хорошо сочетается с любыми ингредиентами. Вы можете порезать его кубиками, соломкой или просто разложить половинками листьев. Копченое мясо, птица, буженина, вареные яйца с этим салатом в результате образуют замечательные и питательные блюда. В связи с тем, что листочки у этого салата довольно плотные и хрустящие, в кулинарии их часто используют в качестве мини-тарелочек для подачи салатов и холодных закусок. Салат Айсберг долго может храниться в холодильнике, потому что он является единственным из всех видов салата, который совершенно не боится холода. Низкая калорийность салата Айсберг (15 ккал на 100 граммов зелени) говорит о том, что он прекрасно подходит для разгрузочных дней.Салат Айсберг ваг. – ІМ «Обжора»
Салат Пучок-Свіжачок 75г бебі міксСалат Пучок-Свіжачок 75г бебі мікс – ІМ «Обжора»
Салат Пучок-Свіжачок 75г руколаСалат Пучок-Свіжачок 75г рукола – ІМ «Обжора»
Селера Стебло (Імпорт) ваг. Найбільш цінні частини селери & mdash; пружні хрусткі стебла і м'ясистий корінь. Насіння селери також застосовуються в кулінарії в якості приправи. Крім того, насіння селери містять корисне масло, яке широке використовується в парфумерії та фармацевтиці. Селерову сіль отримують з коріння селери. Селерових сіль & mdash; багате джерело органічного натрію, підвищує засвоюваність організмом поживних речовин. Листя багате вітаміном C і каротином. Коренеплоди містять більше 4% цукру, а також калій, кальцій, фосфор. У всіх частинах рослини присутні нікотинова і глутамінова кислоти. Наявність органічної глутамінової кислоти (без прикріпленого іона натрію) дозволяє використовувати селеру в кулінарії, як нешкідливий підсилювач смаку і запаху. Стебла зазвичай містять велику кількість солі. Поряд з живильним, селера має і лікарської цінністю, оскільки є чудовим джерелом вітаміну A, K, C і бета-каротину, є джерелом дієтичної клітковини, рибофлавіну і хлорофілу, містить фолат калію, флавоніди, вітамін B6, містить багато важливих мінеральних речовин, таких як калій, цинк, кальцій, залізо, фосфор, магній, вітаміни групи В, РР, Е і провітамін А, що не стримає жирів, містить незначну кількість натрію, не містить холестерину. Цілющі властивості має, перш за все, сирої селера. Він корисний при хворобах шлунка, при ревматизмі, ожирінні, захворюваннях сечового міхура. Салати і соки із селери є відмінним засобом для підтримки гарного самопочуття (очищають організм від токсинів). Всього два тонких стебла селери містять 15% добової рекомендованої дози вітаміну А і 15% вітаміну С. Дві столові ложки селери містять всього 2,7 калорії і при цьому забезпечують організм більш ніж 150% рекомендованої добової дози вітамінів. Всі частини рослини додають в перші і другі страви, салати, напої, соуси, приправи. Кореневище використовують ще й в сушеному вигляді. Стебла рекомендується використовувати замість солі при захворюваннях жовчного міхура, остеопорозі, захворюваннях нирок. Селера Стебло (Імпорт) ваг. – ІМ «Обжора»
Зелень Тархун 30 грКалорийность эстрагона составляет 25 ккал на 100 грамм продукта. Состав эстрагона Наземная часть эстрагона содержит аскорбиновую кислоту, каротин, флавоноиды, алкалоиды и кумарины (calorizator). Кроме того алкалоиды также присутствуют и в корнях растения. Эстрагон содержит эфирное масло, которое богато сабиненом, смолами, мирценом, оцименом, фелландреном, сесквитерпеновыми фракциями, р-метаоксикоричными альдегидами и метилхавиконом. В нем присутствуют витамины: группы В, А, С, РР, макро и микро элементы: калий, кальций, магний, железо, йод, фосфор и натрий. Полезные свойства эстрагона Эстрагон нормализует аппетит, сон, деятельность половых и других желез внутренней секреции, укрепляет стенки сосудов, обладает глистогонным и легким мочегонным свойствами. Настойку эстрагона рекомендуют употреблять при артрите, цистите, ревматизме, повышенной утомляемости, желудочно-кишечных заболеваниях, а также применяют наружно при ожогах, чесотке, полоскания рта при воспалительных процессах. На основе растения изготавливают препараты, которые нормализуют менструальный цикл и деятельность желудка.Зелень Тархун 30 гр – ІМ «Обжора»
Зелень Чабрець (Тимьян) 30 гр.Зелень Чабрець (Тимьян) 30 гр. – ІМ «Обжора»
Зелень Кріп 100 грЗелень Кріп 100 гр – ІМ «Обжора»
Зелень Кріп 30 гр Кріп & mdash; одна з найпоширеніших і постійних трав на нашому столі. Адже крім виняткових смакових якостей, кріп володіє і безліччю корисних і лікувальних для здоров'я властивостей. У зелені кропу міститься вітамін С, каротин, нікотинова і фолієва кислоти, а також багато цінних мікроелементи, такі як солі кальцію, калію, заліза, фосфору. Завдяки такому складу, кріп ефективно регулює роботу шлунково-кишкового тракту, знижує тиск і благотворно впливає на серцеву діяльність. В силу корисних властивостей, кріп здатний полегшувати симптоми циститу і ниркових захворювань. Кріп має сечогінні і жовчогінні властивості, а також застосовується як засіб посилення секреції молока у матерів-годувальниць. А ще зелень кропу миттєво полегшує головний біль і допомагає впоратися з безсонням. У листі кропу є аскорбінова і нікотинова кислоти, каротин, тіамін, рибофлавін, а також флавоноїди & mdash; кверцетин, ізорамнетін і кемпферол, вуглеводи, пектинові речовини, набір мінеральних солей. У плодах кропу міститься 15 & mdash; 18% жирної олії, до складу якого входять: петрозеліновая кислота, олеїнова кислота, пальмітинова кислота і лінолева кислота. У всіх частинах рослини містяться ефірне масло, що додає їм специфічний запах, флавоноїди. Особливо багато ефірного масла в плодах кропу (2,5 & mdash; 4%). Ефірна олія & mdash; рідина світло-жовтого кольору з приємним, дуже ніжним запахом, що нагадує запах кмину. Завдяки наявності ефірного масла і різноманітному набору вітамінів і мінеральних речовин споживання кропу підсилює відділення секрету травних залоз, моторику травного тракту, підвищує апетит, сприяє нормалізації обміну речовин в організмі. Тому бажано використовувати зелень кропу в дієтичному харчуванні при ожирінні, захворюваннях печінки, жовчного міхура, нирок, анацидних гастритах, метеоризмі. Свіжу і солону зелень, насіння, ефірне масло кропу застосовують як в промисловості, так і в кулінарії в усіх країнах. Зелень Кріп 30 гр – ІМ «Обжора»
Кріп + Петрушка 40 гКріп + Петрушка 40 г – ІМ «Обжора»
ЧасникЧасник – ІМ «Обжора»
Шпинат 50 гШпинат містить залізо, кальцій, магній, вітаміни A, C і E, антиоксиданти і фолієву кислоту. Шпинат містить також фіторечовини, що знижують ризик розвитку сліпоти. За вмістом білків шпинат перевершує всі овочі, поступаючись тільки зеленому горошку і молодим стручкам квасолі. Шпинат містить майже всі відомі вітаміни і багатий мінеральними солями. Шпинат & mdash; це відмінне джерело заліза, яке є частиною гемоглобіну, що постачає киснем всі клітини організму і входить до складу системи, відповідальної за метаболізм і вироблення енергії. Особливо рекомендується жінкам, дітям і підліткам. Крім того, шпинат дуже добре засвоюється: в ньому містяться речовини, що поліпшують діяльність підшлункової та слинної залоз. Довгий час помилково вважалося, що шпинат, в порівнянні з іншими продуктами харчування, дуже багатий залізом (близько 35 міліграм заліза на 100 грам шпинату, насправді ж & mdash; вміст заліза в шпинаті в 10 разів менше). Джерелами цієї помилки можуть бути як помилка американського дослідника кінця XIX століття, забула поставити десяткову кому в числі, так і результати дослідження сухого шпинату швейцарським професором Густавом фон Бунге 1890 року. Результати фон Бунге (35 мг заліза на 100 г продукту) були відносно правильними, однак він досліджував не свіжий, а висушений шпинат. Свіжий ж шпинат складається на 90% з води, тобто в ньому міститься не близько 35, а близько 3.5 мг заліза. Ця помилка була виявлена ​​німецькими хіміками тільки в 1937 році, і в 1981 році в Британському Медичному Журналі було опубліковано офіційне спростування цього міфу.Шпинат 50 г – ІМ «Обжора»